Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

WinRAR 5 İndir Full v5.90 – Final Türkçe + Temalar

4 min read
WinRAR 5 İndir Full
WinRAR Final Full indir (Türkçe-Almanca-İngilizce)

Winrar dosya sıkıştırma programıdır. Dosya sıkıştırma konusunda oldukça popüler olan winrar RAR, ZIP, 7ZIP, GZIP, TAR vb. bir çok dosyayı açabilmektedir. Dosyaları rar yada zip formatında sıkıştırabilmektedir. Winrar, hızlı ve güvenilir sıkıştırması, WinRAR 5 İndir Full sürümü ile şifreleme tekniği, bozuk arşiv test ve onarma gibi pek çok özellik sunmaktadır. Günlük hayatta sıkça kullandığımz programların başında gelen winrar ile dosyalarınızı sıkıştırabilir, zip, rar, 7zip vb. sıkıştırılmış dosyaları açabilir, kendi kendine açılabilen arşivler oluşturabilir (exe uzantılı), önemli olarak gördüğünüz dosyaları arşivlerken şifreleyebilirsiniz (şifreyi unutmayın).

Kurulum aşamasında dosya ilişkilendirme ekranını görekcesiniz. Winrar rar, zip, iso gibi dosyaları açabilsin gibi. Özellikle sürekli olarak oyun yada işletim sistemi indiriyorsanız iso dosyalarının içeriğini winrar ile görebilir veya iso dosyasını klasöre çıkarabilirsiniz. O nedenle özellikle işletim sistemleri iso olarak paylaşılır ve iso dosyası bu şekilde açılırsa boot özelliği bozulur. Winrar 5 ile işletim sistemlerini açmamaya özen göstermeniz yararınıza olacaktır. Yİne oyunların daemon tools yada benzeri sanal sürücü programları ile kurulması önerilir.

Winrar programının Türkçe dil desteği bulunur. Alt kısımdan Türkçe dil destekli olan sürümü indirebilirsiniz. Güncel winrar programını kullanmanız önerilir. WinRAR 5 İndir Full Türkçe versiyonunu alttaki linklerden hemen indirebilirsiniz.

Özellikler
– 32 ve 64 bit sistemler ile uyumlu
– Çoklu dil desteği
– .rar ve .zip formatlarında sıkıştırma seçeneği
– SFX yani kendini açabilen exe uzantılı arşivler oluşturabilme
– Part veya tek dosya şeklinde sıkıştırma seçeneği
– Sıkıştırmaların şiddetini ayarlayabilme
– Rar ve zip arşivleri için tam destek
– CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, XZ, Z uzantılı dosyaları açabilir
– AES-256 şifreleme metodu ile şifreli arşivler oluşturabilme (şifreyi unutmayın)
– Hasar görmüş arşiv dosyalarını kurtarabilir (kurtarma kaydı olmalıdır aksi halde yine kurtarır ancak kurtarma kaydı olmaması nedeni ile çıkan dosya bozuktur. Örneğin bu video ise belirli bölümler çalışmaz)
– Komut satırı arayüzü
– Özelleştirilebilir windows sağ tık menüsü seçenekleri
– Dosya isimleri için unicode desteği
– Dosya şifreleme, arşiv açıklaması, hata günlüğü, kurtarma kaydı gibi seçenekler
– vb. özellikler

Uyumlu Sistemler
Windows xp, vista, windows 7, windows 8, windows 8.1, windows 10 ve windows server sistemleri ile uyumludur.

NOT
1 – Winrarı hangi dilde indirmek istiyorsanız lütfen o dilde olanı indirin. (Almanca olanı indirip bu Türkçe değil demeyin)
2 – Dosyayı indirin (Tarayıcı üzerinden yapılan indirmelerde filehost sitelerinde yer alan reklamlar nedeni ile zararlı uyarısı verebilmektedir. Zira filehost siteleri üzerinde yer alan reklamlar pek masum değildir. Bu nedenle filehostların indirme sayfaları bir nevi tarayıcıların kara listesinde yer almaktadır. Bu soruna maruz kalmamak için ilgili uyarıyı bu dosyayı indirirken görmezden gelin ya da jdownloader gibi bir program kullanın)
3 – Dosya türü .zip formatındadır, windows herhangi bir program kurmaksızın klasöre çıkarabilir. Sağ Klik > Ayıkla
4 – Klasör içerisinde 32-64 bit kurulum dosyaları + kurulum metni + key dosyası + keygen bulacaksınız

WinRAR dosyalarınızı sıkıştırıp tek parçalık bir kütüphane haline getiren programdır. WinRAR 5 İndir Full ile dosyalarınızın boyutunu çok çok küçültür ve dilerseniz bunları ciltlere ayırmanızı sağlar. Oluşturduğunuz kitaplığa şifre koyarak daha güvenli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. WinRAR, RAR ve ZİP gibi dosyaları oluşturup, açmasının yanı sıra; İSO, 7-Zip, JAR, LZH, ACE, TAR, ARJ, UUE, BZ2, XZ, CAB, Z, GZip, 001 gibi dosya uzantılarını da destekler.

Oluşturduğunuz arşivleri isterseniz SFX moduna getirerek kurulum dosyasına dönüştürebilirsiniz. Bozulan arşivler için ise onarım yapabilir ve tekrar kullanılabilir hale getirebilir.

NOT: Eski sürüme sahip olanlar dosyayı indirin arşivden çıkartın eski sürümü kaldırıp yeni sürümü yükleyin.

WinRAR 5 İndir Full

İndirme Linkleri

CLOUD indir

TURBOBİT indir