Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

The Amazing Spider Man 2 Mod Apk V1.2.7S Mega Hileli

3 min read
The Amazing Spider Man 2 Para Hilesi
The Amazing Spider Man 2 Para Hilesi

The Amazing Spider-Man 2 Para Hilesi Apk v1.2.7S PARA HİLELİ Marvel ile hayatımıza giren örümcek adam apk oyunu hilesi ile tam bir aksiyon, macera ve süper kahraman tarzı oyun severler için ideal bir oyun ve sizler için en güncel sürümünü yükledik. Gameloft tarafından oyunun yapımcılığı üstlenilmiştir Android platformu için hazırlanmış sevilen ve oynanan bir oyundur. Oyunda asıl amacınız karakteriniz yani Peter Parker örümcek adam ile bulunduğunuz şehirde ortayan çıkan kötülüklere ve kötü adamlara karşı insanları tehlikeden kurtarmak zorundasınız. The Amazing Spider Man 2 Mod Apk ile önceden oyun içi yaşadığınız maddi sıkıntılardan ötürü sizlere Mod Apk olarak yani hiç bitmeyecek paranız olacak şekilde sunuyoruz. Hiç bitmeyecek spider man para hileli apk ile tüm kostümlerin kilitleri açık olmasıyla oyunun keyfini daha iyi yaşamanıza olanak sağlıyor. Karakteriniz için özel örümcek adam kıyafetlerini sınırsız kullanma hakkınız var. Bitmek bilmeyen görevler, özel yetenekleriniz, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Electro, Venom, Green Goblin ile mücadeleye hazır olmanız gerekiyor. The Amazing Spider-Man 2 v1.2.7d sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Amazing Spider-Man 2 Play Store’da 18.99 TL üzerinden satıştadır.

The Amazing Spider Man 2 Mod Apk indirdikten sonra isterseniz sitemizdeki diğer apk hileli oyun indirme kategorimizide ziyaret ederek diğer mod apk para hileli keyifli oyunlarıda deneyebilirsiniz.

 

The Amazing Spider Man 2 Mod Apk

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]- OYUNDAN KARELER -[/box]

The Amazing Spider Man 2 Mod Apk
The Amazing Spider Man 2 Para Hilesi
The Amazing Spider Man 2 Mod Apk
The Amazing Spider Man 2 Para Hilesi
The Amazing Spider Man 2 Mod Apk
The Amazing Spider Man 2 Para Hilesi

 

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]NOT: Oyunu sorunsuz oynamak için KURULUM kısmındaki UYARILARI dikkate alınız.[/box]

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]- İNDİRME LİNKLERİ -[/box]

[button color=”red” size=”medium” link=”http://bc.vc/6svKpgb” icon=”” target=”true” nofollow=”true”]Spider Man 2 HİLELİ – MOD APK – CLOUD[/button]    [button color=”green” size=”medium” link=”http://bc.vc/Vf9FqRY” icon=”” target=”true” nofollow=”true”]Spider Man 2 HİLESİZ – CLOUD[/button]

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://bc.vc/lHctjIl” icon=”” target=”true” nofollow=”true”]Spider Man 2 SD DATA – CLOUD[/button]

 

KURULUM

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.7d SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftASHM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.7d MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.7d para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.7d kostüm hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm kostümlerin kilidi açıktır.

HİLE UYARI : oyunu hileli olarak oynuyorsanız, açtığınızda karşınıza “Your local data is invalid” ile başlayan bir uyarı kutusu gelir, önce IGNORE sonra YES butona basarak oyuna devam edin, aksi halde ilerlemeniz bozulabilir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.