Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

Hakkında – Hukuksal

Hakkında

Limitsizceindir.com web sitesi projesi olarak sizler için hayata geçirilmiştir. Kısa sürede birçok android kullanıcısı kazanan bu projeye artık LimitsizceİNDİR.Com Ailesi ismini verdik. Özellikle 10-25 yaş grubunu hedef alan bu sitede sizler için olabildiğince güncel, hızlı ve güvenli içerik sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz
Hedefimiz sadece sizlerin aradığınız oyunlara ve uygulamalara daha hızlı ulaşmanız çabasındayız.

Güncel Durum
Sitemiz şeffaflığı temel aldığı için ziyaretçi trafiğimizi sizlerle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. Son zamanlarda haftalık 100.000+ tekil mobil kullanıcıya ulaşmış bulunmaktayız. Ayrıca “apk sitesi”, “en iyi apk sitesi” gibi kelimelerde birinci sırada bulunuyoruz.

 

Hukuksal

Limitsizceindir.com, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, yorum ve mail yolu ile bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde kaldırılıp size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.

Ayrıca sitemizden indirilen oyun veya uygulamaların “uygulama izinleri” Google Playde olduğu gibidir. Oyun ve uygulama izinleri üzerinde herhangi bir düzenleme yapmıyoruz. Bu yüzden cihazınıza yüklerken gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunda oyunun Google Play üzerindeki yapımcı şirketine yorum bırakın veya mail gönderin. Uygulama izinleri üzerinde herhangi bir düzenleme yapmadığımız için cihazınızda oluşabilecek sorunlarda indirGO.club sorumlu tutulamaz.

Limitsizceindir.com olarak indirilen dosyaları kendi sunucularımızda  barındırmıyoruz. Yine de telif hakkı içeren bir içerik söz konusu ise lütfen [email protected] e-posta adresinde bizlere iletin. Biz iletmiş olduğunuz maili inceleyip sizlere konu hakkında dönüşümüzü gerçekleştireceğiz.