Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

GTA San Andreas Mod Apk ve Para Hileli indir

1 min read

GTA San Andreas Mod Apk ve Para Hileli indirGTA San Andreas Mod Apk ve Para Hileli indir

GTA San Andreas Mod Apk ve Para Hileli indir aksiyon,macera ve suç dolu bu gta oyununda karakteriniz ile istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. İster kendi keyfinize göre takılın ister iseniz oyunun gizli görevlerini tamamlayabilirsiniz. Üstelik bunu sizler için apk olarak yaptık ve siz değerli oyuncularımız daha rahat oynayabilirsiniz. Limitsizceindirme.com ekibi sizlere iyi oyunlar diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İndirme Linkleri

GTA San Andreas – Mod Apk

GTA San Andreas – SD Data


KURULUMU

GTA San Andreas v2.00 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtavc” ve android/obb klasörüne atalım.

GTA San Andreas v2.00 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BİLGİLENDİRME : MOD APK dosyasını kurup açtıktan sonra dosya çıkarma işlemi yapacaktır, ardından tekrar APK kurulum ekranı gelecektir (bazı cihazlarda izin isteyebilir, veriniz) 2.kurulumun ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

GTA San Andreas 2.00 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk menüden RESUME GAME butonuna basın paranız sınırsızdır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.