Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

Formattan Sonra Yüklenmesi Gereken Programlar

3 min read
Bilgisayar İçin Gerekli Programlar indir
Bilgisayar İçin Gerekli Programlar indir

Formattan Sonra Yüklenmesi Gereken Programlar

  • Format Sonrası Bilgisayarınızda Olması Gereken Standart Programlar Listesi

WinRAR indir – (.rar, .zip, .tar.gz vb.) Türünde sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açmanıza olanak tanıyan çoğu kullanıcının tercih ettiği arşivleme yönetim programı.

Adobe Flash Player – İnternet kullanıcısı iseniz olmazsa olmaz denebilecek bir program. Bu program uygulama, müzikler, oyunlar ve videolar gibi çeşitli efektiflerin çalışmasını sağlar.

Adobe Reader – PDF dosyaları ile işleriniz oluyorsa eğer bu programı kurmadan edemezsiniz. Pdf işleri ile pek fazla işiniz yoksa sadece görüntülemek isterseniz gerek yok bu işlevi Google Chrome yapmaktadır.

Adobe Shockwave Player – Genel olarak bu program ile internet üzerinde Shockwave ile hazırlanmış 3D oyunları oynayabilmeniz için gerek duyulur.

Java – Çoğu program ve internet üzerinde olan uygulamalar Java kütüphanesini kullanmaktadır bu yüzden Formattan Sonra Yüklenmesi Gereken Programlar listemizde Java mutlaka sisteminizde kesinlikle olmalı diyebilirim.

Silverlight – Grafik, animasyon ve bunun gibi çeşitli uygulamaları çalıştırabilmenizi sağlar.

Microsoft Office – Bu konu hakkında aslında pek bir geniş bilgiye gerek yok zaten çoğu kişinin bildiği ve artık herkeste gereklilik aranan özellik haline geldi. Word ile gelişmiş yazılar yazma aracı, Excel sayesinde tablo yapmak, hesap kitap işleri, Power Point sayesinde profesyonel ve etkileyici slaytlar hazırlayabilmeniz gibi bir çok programı içinde barındırmaktadır. Formattan Sonra Yüklenmesi Gereken Programlar listemizde bu programıda kurmanızı tavsiye ederiz.

Google Chrome – Google amca tarafından sunuluan oldukça hızlı ve güvenilir bir web tarayıcısıdır. Bu programın en sevdiğim özelliği ise Google hesabınızı girdiğinizde tüm yer imleriniz ve kurduğunuz eklentilerin anından gelmesi süpersin Google.

Skype – Eskiden olan MSN’den sonra gelen popüler mesajlaşma uygulaması (metin, ses, video) gibi çeşitli materyaller gönderebilmenizi sağlıyor.

TeamViewer – Arkadaşlarınızla ve işyerinizle uzaktan bilgisayardan bilgisayara bağlantı kurmanızı sağlayan bu program ile karşıdaki bilgisayara kolaylıkla müdahele edebilmenize olanak tanıyor. Kişisel kullanımlar için ücretsiz sürümü mevcuttur.

Notepad++ – Çoğunlukla web yazılım işleri ile uğraşanlar tarafından kullanılan ve Windows’un standart Not Defterine ziyade oldukça geliştirilmiş profesyonel ve sade not defteri. Notepad++ ücretsiz olarak indirmek isterseniz yapımcının sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Internet Download Manager – Dosyalarınızın yavaş inmesi sorununuza çözüm olabilir neden mi bu program ile bir dosya indirmeye başladığınızda program tüm internet indirme hızınızı stabilize ederek son hıza çıkarmaktadır. Sizler için hazırladığımız Formattan Sonra Yüklenmesi Gereken Programlar listemizdeki Internet Download Manager programı deneme sürümü olarak kendi sitesinde sunulmaktadır uzun süreli kullanmaya devam etmek isterseniz programı satın almayı düşünebilirsiniz.

Photoscape – Fazla ayrıntı olmadan basitçe bir resim düzenleyici. Kırpma, yazı ekleme, efekt ekleme, birleştirme vb. bir çok özellik bulunmaktadır.

CCleaner – Bilgisayarınız için en ideal ve hızlı olan bakım programı. Bu program bilgisayarınızda yaptığınız işlemlerden kalan çöpleri temizler ve önemli ölçüde kayıt defteri hatalarınıza çözüm sunabilir.

Lighshot – Basitleştirilmiş ve kullanımı kolay ekran görüntüsü alma programıdır. Print Screen (prt sc) tuşuna basıldığında kaydetme, yazdırma, yükleme ve paylaşma gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Ek olarak eklemek istiyorum bu programın Google Chrome içinde eklentisi bulunmaktadır bilginize.

Format Sonrası Gerekli Programlar Listemizin sonuna geldik buna benzer yararlı bilgileri kaçırmamak için sitemizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

 

Konuyu yararlı bulduysanız lütfen bir teşekkür yorumu zahmetinden çekinmeyin teşekkürler.