Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

FarmVille Harvest Swap Mod Apk Para ve Can Hileli v1.0.774

2 min read
FarmVille Harvest Swap Mod Apk
FarmVille Harvest Swap Mod Apk

 

FarmVille Harvest Swap Mod Apk, Android işletimli olan akıllı telefonlarınız ile boş vakitlerinizde oyun oynamak isteyenler için sürükleyici ve bir o kadarda eğlendiren üçlü şekilde eşleştirmeli oyun FarmVille Harvest Swap Mod Apk hileli olarak şimdi sitemizden indirebilirsiniz.

 

Zynga gibi eğlencenin adresi imzasından giden bu oyun kendi bulunduğu benzer oyunlardan sürükleyici hikayesiyle sıyrılmayı başarmış ve eğlencenin adı olmuştur. Oyunda asıl amaç önümüze gelen benzer meyvelerle sebzeleri üçlü şekilde olmak şartı ile patlatarak yok ediyoruz ve puan kazanıyoruz. Önümüze gelen panoda zaten meyveler falan sıralanacak bunları eşleştirmeyi anlatmama gerek yok sanırım koy parmağını telefona kaydır patlar zaten :). Oyun bir ilgi çekici yanı ise istediğimiz meyvenin yerini bir diğer meyve ile değiştirebiliyoruz ve bu sayede oyun bize büyük bir kolaylık sunuyor. Oyun yinede bir çok engelle dolu arkadaşlar bu yüzden size hileli sürümü veriyoruz zaten. Bu engeller epey bir zorlu olacaktır ama siz başarırsınız korkmayın.

Bir kaç ek olarak şunları da söyleyelim ekranın sol üst bölgesine doğru kafanızı çevirin ve burada yaptığınız hamleleri sayan bir sayaç göreceksiniz ve yaptığınız her hamle için bu sayaç geriye doğru sayacak amaç hamle bitmeden gereken bölümü başarıyla tamamlamak.

Genelinde candy crush saga benzeri olan bu FarmVille Harvest Swap Mod Apk eğlenceli oyun sizide eğlendirecek. Bulmaca gibi eşleştirmeli oyunlardan arayanlar hemen indirin kaçırmayın herkesin beğeniyle oynadığı bu oyun amaan laf laf işte indir ve oyna arkadaş.

Bunun gibi daha bir çok apk hileli oyun indirmek isterseniz sitemizden apk hileli oyun indir kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

FarmVille Harvest Swap Mod Apk

Oyundan Kareler

FarmVille: Harvest Swap v1.0.3490 MOD APK - Para ve Can Hileli

FarmVille: Harvest Swap v1.0.3490 MOD APK - Para ve Can Hileli

 

İndirme Linkleri

Yandex

Altarnetif

Googele Drive

Altarnetif

Cloud