Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

CSR Racing 2 v2.2.5 PARA HİLELİ MOD APK

2 min read

CSR Racing 2 v2.2.0 PARA HİLELİ MOD APK

CSR Racing 2 v2.2.5 Para Hilesi Apk dosyası, her zaman her yerde araba yarışı tarzı oyunlardan hoşlanan biriyseniz işte bu oyunda tam sizler için tasarlanmış son derece grafik yönünden mükemmel bir oyun. Natural Motion Games tarafından kurgulanan bu oyun Android platformu için yapılmış en popüler araba yarışı oyunlarındandır. Oyundaki amaç ise sahip olduğunuz aracı kontrollerini sağlayarak yol hizasında dümdüz devam etmek. Bu yolculukta sizlerle yarışan diğer rakiplerinizi geçmeniz gerekmektedir. CSR Racing 2 para hilesi v2 sürümünde herkesin yaşadığı en hızlı arabaları almak için çok uğraş gerektirdiğini biliyoruz.

Bu zorluklar için maddi sorunları aşmak için MOD APK hilesine sınırsız para, altın ve anahtar hilesi ekledik. Bu sayede en hızlı arabaların sahibi olduğunuzda rakipleriniz sizden korksun. Oyunda tamami gerçek arabalarla yapılan yarışlarda uzun yollar ve bir o kadarda güçlü rakiplerle mücadele edeceksiniz. CSR Racing 2 sınırsız para hilesi yaptıktan sonra oyunda bulunan McLaren F1, Ford GT40 Mk2 marka arabalar ile yapacağınız yarışlar son hız sizleri bekliyor olacak. Grafikler son derece iyi olmakla birlikte 3D oyunun ses kaliteside mükemmel derecededir. Oyunda arabayı kontrol etmek için iki elinizide kullanmanız gerekiyor. CSR Racing 2 hilesiz olarak sunulan Play Store’da 3.500.000’den fazla kez indirilip oynanmıştır.

CSR Racing 2 PARA HİLESİ

CSR Racing 2 para hilesi görüntü 1

CSR Racing 2 para hilesi görüntü 2

CSR Racing 2 para hilesi görüntü 3

indirme

CSR Racing 2 v2.2.0 MOD APK İNDİR – 40MB

CSR Racing 2 v2.2.0 SD DATA İNDİR – 1.43GB

————————————————

OYUN KURULUMU

CSR Racing 2 v2.2.5 SD DATA dosyamızı yukarıdaki linklerden indirdikten sonra rar dosyasından çıkarıp Android/obb klasörü içerisine şu dosyayı atın “com.naturalmotion.customstreetracer2” (obb klasörü yoksa siz oluşturun).

CSR Racing 2 v2.2.5 MOD APK dosyamızı hemen yukarıdan indirip kurulum işlemlerini tamamlayalım sonra oyuna giriş yapalım.

CSR Racing 2 2.2.5 para hile apk : Oyun açılınca para simgesi olan yerde sadece para miktarınıza bakmanız yeterli.

CSR Racing 2 2.2.5 altın hile apk : Oyun açılınca altın simgesi olan yerde sadece altın miktarınıza bakmanız yeterli.

CSR Racing 2 2.2.0 anahtar hile apk : Oyun açılınca anahtar simgesi olan yerde sadece anahtar miktarınıza bakmanız yeterli.

————————————————

Özet
İncelenme Tarihi
İncelenen Yazı
CSR Racing 2
Yazarın Oyu
41star1star1star1stargray