Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

CarX Drift Racing 2 v1.9.0 PARA / ALTIN HİLESİ MOD APK

3 min read

CarX Drift Racing 2 v1.9.0 Para Hilesi ve Sınırsız Altın hileli apk dosyası, ben biliyorum ilk çıkan oyununu o zamanlardan anlamıştım zaten bu oyun tutar dedim tuttu. Drift yapmak için tasarlanmış mükemmel bir android araba yarışı oyunu olmuş. Sizler için CarX Drift Racing 2 para hilesi olan en güncel sürümünü ekledim. Oyunun adından anlaşılacağı CarX Technologies’in oyun stüdyolarından çıkmış Android platformuna damga vurmuş en sevilen oyunların arasına girmeyi başarmış. Baştan söylemek isterim oyun çoğu telefonda çalışıyor fazla kasmadan ben o zamanlar Samsung Galaxy Grand Neo ile oynamıştım hiç kasma bile yoktu. Amaç oyundaki arabanızla uzun yollarda drift çeke çeke hızlıda olmanız gerekli aynı zamanda yani zorlu parkurlarda drift yapmayı sevenler için yapılmış oyuncuların çok sevdiği bir oyun. Zaten Play Store üzerinden bakarsınız çoğu kişinin olumlu yorumlarını okuyabilirsiniz. CarX Drift Racing 2 altın hilesi sayesinde hilesiz oyunda açamadığınız araçları rahatlıkla açabilirsiniz.

Oyunda yaşadığınız maddi sorunları biliyoruz zaten bu yüzden sizler için en güncel sürümün hileli versiyonunu sitemizde paylaştık. MOD APK versiyonu yani bu pakette CarX Drift Racing 2 sınırsız para hilesi, sınırsız altın ve son seviye araçların kilitleri açık olarak sundum. Bu paketi kurduktan sonra artık dilediğiniz aracı kullanabilirsiniz, yükseltebilir ve modifiye edebilirsiniz. Oyunda gerçekten çok güzel arabalar var bu arabaları aldıktan sonra keskin driftlar yaparak çok fazla puan kazanabilirsiniz. CarX Drift Racing 2 v1.9.0 sürümünde bir çok yenilik yapılmıştır bir çoğunu siz fark edemezsiniz çünkü çoğu düzeltme hataların giderilmesi yönünden yapılmıştır ancak yeniliklerde var. CarX Drift Racing 2 para hilesi olduktan sonra değmeyin keyfine, 3D oyununun grafikleri zaten efsane olmuş yanında arabaların sesleri gerçeğe çok yakın.

Kontroller en iyi deneyim için iki elle çift parmakla yapabilirsiniz aynı zamanda sensör ile kontrol özelliğide var oyunun. CarX Drift Racing 2 hilesiz ortamda Google Play Store’da 100.000+ kişi tarafından beğenilerek indirilmiştir. Ayrıca 7.000’i aşkın kullanıcının oylaması sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almayı başarmış.

 

CarX Drift Racing 2 Para Hilesi

CarX Drift Racing 2 para hilesi görüntü 1

CarX Drift Racing 2 altın hilesi görüntüsü

CarX Drift Racing 2 sınırsız para hilesi

BAKINIZ : Sınırsız hile yapabilmeniz için lütfen sizlere kurulum kısmında bulunan hile içeriğini okuyunuz.

İndirme Linkleri

CarX Drift Racing 2 v1.2.0 MOD APK İNDİR – 29MB

CarX Drift Racing 2 v1.2.0 SD DATA İNDİR – 652MB

 

OYUN KURULUMU

  • CarX Drift Racing 2 v1.9.0 SD DATA dosyasını indirip rar dosyasından çıkarın ve cihazınızın android/obb klasörüne çıkardığınız “com.carxtech.carxdr2” dosyasını atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)
  • CarX Drift Racing 2 v1.9.0 MOD APK paket dosyasını indirip cihazımıza kurulumu gerçekleştirip oyuna giriş yapalım.
  • CarX Drift Racing 2 para hilesi hakkında : Oyuna yaptığımız hile sorunsuz çalışmaktadır ancak bir araba satın aldığınızda bazen oyunu tekrar giriş yaptığınızda araç garajda görünmeyebilir korkmayın aracı tekrar satın alın tekrar satın alma durumunda arabaya yapmış olduğunuz yükseltmeler ve modifiyeler kaybolmaz aynı kalır sadece böyle bir şeyle karşılaşır iseniz bilginiz olsun.
  • CarX Drift Racing 2 1.9.0 para hilesi apk : Oyun kurulumunu yapın eksiksiz olarak sonra oyuna girip para miktarına bakın.
  • CarX Drift Racing 2 1.9.0 altın hile apk : Oyun kurulumunu yapın eksiksiz olarak sonra oyuna girip altın miktarına bakın.
  • UYARI : Oyun kurulumunu yukarıdaki anlatılanlara göre atlamadan yapınız. Eğer sitemizden SD DATA dosyasını indirmeden oyunu kurup açarsanız oyun açılmaz boş yere beklemeyin.

Özet
İncelenme Tarihi
İncelenen Yazı
CarX Drift Racing 2
Yazarın Oyu
51star1star1star1star1star