Limitsizce İndir

Filmler, Diziler, Oyunlar, Mobil Uygulamalar, Programlar ve Pdf Kitaplar hepsi Limitsizce İndir Adresinde.

101 Okey İndir İnternetsiz PC

2 min read
101 Okey İndir
101 Okey İndir

Çıkış Tarihi: 22 Ağustos 2006

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows

Lisans: Ücretsiz

Tür: Zeka Oyunları

Dil: Türkçe

Sürüm: v1.0.0

Ek Paket: Bulunmuyor

Geliştirici: Cikcik

Yayımcı: Cikcik

Kurulum Türü: Otomatik

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 1 KB

İndirme Seçenekleri: Direkt

 

Genel Bilgilendirme

101 Okey indir ücretsiz olarak Cikcik tarafından yapılan bilgisayar için ücretsiz olarak ister internetsiz ister online olarak oynayabileceğiniz zeka geliştirici ve eğlendirici bir oyun. Oyun küçük yapısına nazaran çok kaliteli diyebilirim, bilgisayara karşıda oynayabilir arkadaşlarınızlada oynayabilirsiniz. Türk yapımı Türkçe dil desteği olan oyundur.

101 Okey oyununda bulunan çevrimiçi oynama özelliği sayesinde sizinle birilkte aynı anda oynayan yüzlerce Türk Okey oyuncularıyla eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Ekstra olarak ister sesli isterseniz kameralı olarak karşıdaki oyuncularla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede oyunu eğlenceli hale getirmek ve yeni arkadaşlar edinmek tamamen sizin elinizde.

Oyun boyutu bakımından çok küçüktür 101 Okey İndir bu sayede işletim sistemi seçmez yani ister Microsoft Windows XP üzerinde veya son sürüm Microfost Windows sürümü kullanın sorunsuz sıkıntısız çalışır.

Oyun Cikcik yapımcısı tarafından hazırlanmış olup tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. Sizde bu oyunu oynamak isterseniz hemen aşağıda bulunan indirme adresinden güvenlik olarak bilgisayar için indirebilirsiniz. İndirme tamamlanınca kurulum dosyasına çift tıklayıp kurulum adımlarını gerçekleştirin yeterli.

 

İndirme Linkleri

101 Okey İndir